www.mamboteam.com
 
STRONA GŁÓWNA
piątek, 21 styczeń 2022
 
 
Flora Ojczysta PDF Drukuj E-mail

Uprzejmie informujemy, że komputerowy klucz do oznaczania roślin "Flora Ojczysta" został zainstalowany na komputerach w holu głównym Wydziału Farmaceutycznego GUMed oraz w Bibliotece Wydziału Farmaceutycznego. Program został udostępniony dla studentów i pracowników Wydziału Farmaceutycznego na podstawie wykupionej przez Wydział Farmaceutyczny GUMed licencji. Zapraszamy do korzystania z oprogramowania.

Opis oprogramowania:

FLORA OJCZYTA (PŁYTA CD)Ireneusz R. Moraczewski, Barbara Sudnik-Wójcikowska, Kazimierz A. Nowak, Bożena Dubielecka, Lucjan Rutkowski, Halina Galera, Wojciech Borkowski. Flora Ojczysta. Cortex Nova 2004.

"Flora ojczysta" jest jedynym w Polsce systemem komputerowego wspomagania identyfikacji roślin połączonym z najobszerniejszym atlasem jaki kiedykolwiek wydano w Polsce.
Flora ojczysta, to także: możliwość wydruku pełnej flory (kluczy do oznaczania, zdjęć, map, opisów gatunków), przeszukiwanie wg nazw ludowych, regionalnych, zielarskich (w sumie jest ich w bazie ponad 15 tys.), zapisywanie/wczytywanie sesji i wiele, wiele więcej... Program adresowany jest do szerokiego kręgu odbiorców: uczniów, studentów, nauczycieli, leśników, doradców rolnych, specjalistów d/s ochrony środowiska i miłośników przyrody ojczystej.


 
dalej »
 
Top! Top!